I ri Letra ne ishull Shiko më të madhe

Letra ne ishull

Rejvi Dervishi A-000458

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kudo që hidhte sytë, shihte veç ujë. Nuk ia kishte idenë se ku ishte. I vetëm lundronte në detin pa anë e pa fund. E shqetësonte mendimi se mos ndoshta nuk do të mund të gjente asnjë anije pas tri ditësh, po i jepte vetes shpresë. Çfarë do të ndodhë me Aleksandron dhe udhëtimin që i ndryshoi jetën?

994 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084576

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928084576
RedaktoriIlustrues Artur Dauti
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë