Albanian Coast from the Air Shiko më të madhe

Albanian Coast from the Air

Alket Islami GRID0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Si çdo album tjetër i Alket Islamit, "Albanian Coast from the Air " është një  album unik. Këto fotografi ajrore janë vepra arti mjeshtërore. 

Më shumë detaje

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grid Cartels
ISBN9789928369055

6 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fotografi ka kapur disa nga pikat më magjepsëse në bregdetin shqiptar duke perdorur në mënyrën më perfekte dritën  natyrale.

Shfletimi i këtij albumi të bën të kuptosh se sa i pasur dhe i larmishëm është bregdeti shqiptar dhe sa me fat jemi që e kemi atë.

Shfletimi  i këtij albumi  në dimër ju bën të dëshironi të ishte verë që të mund të zhyteshit  në plazhet e Velipojës, Shëngjinit apo Dhërmiut.

Leximi i tij para se të vizitoni bregdetin shqiptar do ju shtyjë akoma më shumë për ta vizituar atë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe166
ISBN9789928369055
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitAlbum
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë