Si te dashurosh nje burre te veshtire Shiko më të madhe

Si te dashurosh nje burre te veshtire

Nancy Good BUE238

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

... Ky është një libër jetësor. Mbase të gjithë burrat janë të vështirë. Mbase edhe gratë janë po ashtu të vështira. Ku i dihet? Dhe në mbarim secili largohet duke qeshur paksa dhe duke ngritur supat plot habi...

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët212
ISBN9789992754397

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«Si të dashurosh një burrë të vështirë» është një libër socialpsikologjik që i drejtohet grave, njohjes së tyre dhe problematikave që ato shprehin në lidhje me burrat. Autorja u drejtohet burrave dhe grave, por vëmendja e saj është përqendruar te gratë. Të dashurosh është njëra anë, por ama të dashurosh një burrë të vështirë është çështë! Burrat tekanjoz, burrat e sertë, burrat që skanë fre (din e iman, thuhet në gjuhën popullore), burrat me probleme (por jo me probleme mendore), situatat e papëlqyera, përmbushja e interesave dhe ... Ky është një libër jetësor. Mbase të gjithë burrat janë të vështirë. Mbase edhe gratë janë po ashtu të vështira. Ku i dihet? Dhe në mbarim secili largohet duke qeshur paksa dhe duke ngritur supat plot habi...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët212
ISBN9789992754397
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani