Perdorimi i parase Shiko më të madhe

Perdorimi i parase

Gail Fay K A-000475

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përdorimi i parasë  është pjesë e serisë Të kuptojmë paranë. Libri shpjegon lidhjen e parasë me institucionet dhe me mënyrat se si ajo përdoret. Nëpërmjet tregimit jepen këshilla për kursimet dhe mënyrën se si mund të përdoren paratë. Nëpërmjet shembujve jepet informacion për investimet, buxhetin, bankingun online, llogaritë e ndryshme, kartat dhe këshilla se si mund të ruhemi nga vjedhja e identitetit dhe rreziqet e përdorimit të tyre.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080059

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928080059
RedaktoriDonika Qirici
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlma Mushi