I ri Nocturn Shiko më të madhe

Nocturn

Bamir Topi A-002161

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ish presidenti i Shqipërisë Bamir Topi, sjell në një libër rrugëtimin e tij politik. Ai është konceptuar në formën e një bashkëbisedimi me gazetarin Bashkim Hoxha, ku Topi flet për karrieren e tij politike brenda PD-së, raportet me Berishën, ngjarjet e mëdha në Shqipëri si viti 1997 apo 21 janari 2011 dhe kohën e drejtimit të presidencës.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928236746

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Qëllimi për të sjellë përgjithësisht rrethana, ngjarje apo marrëdhënie, të cilat më kanë shoqëruar në angazhimin tim publik, kanë orientuar mendjen dhe penën pikërisht në momentet e spikatura, kur ngjarjet, ndonëse janë thënë, ato nuk janë rrëfyer plotësisht, ose akoma edhe më keq, ato shpesh janë deformuar apo shprehur vetëm nga ana e errët e historisë. Gjithashtu, besoj se do të sjell ngjarje e biseda të interesit publik, të parrëfyera dhe të paekspozuara’, - shkruan Topi

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe191
ISBN9789928236746
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë