Beautiful beaches of Albania Shiko më të madhe

Beautiful beaches of Albania

Albert Cmeta ACM0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Beautiful Beaches of Albania  eshte nje kolazh me kartolina te mbledhura ne format firzamonike, ku paraqiten permes fotografise 20 plazhet me te bukur dhe te preferuar shqiptare nga veriu ne jug. Cdo fotografi eshte nje destinacion i cili eshte i pajisur edhe me QR code. Produkti eshte i plastifikuar dhe eshte ne formatin 15x10 cm.

20 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Gent Grafik

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë