Bllok Lekure 7001 Colors dhe Stilolaps metalik te personalizuar

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhuroni ngjyra gjatë orëve të punës.

Bllok lëkure mbi të cilin mund të vendosni emrin e plotë, inicialet ose një tekst të shkurtër.

Më shumë detaje

49 Artikuj

1 463 Lekë

-8%

1 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shoqërohet me stilolapsin metalik i cili gjithashtu personalizohet me emër.

Një set funksional dhe tepër i bukur që mban urimin tuaj me unik.

*Ky është një produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirëkuptoni që do një afat prej 3 ditësh për tu përgatitur nga momenti që porosia juaj është konfirmuar.

*Produktet artizanale janë të personalizuara dhe të krijuara enkas për porositesin ndaj kërkohet 50% parapagim për ta realizuar. Nëse ju vendosni për arsye personale ta ktheni apo të mos ta tërhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.