Cmim i reduktuar! Olimpiadat kombëtare të matematikës (2) Shiko më të madhe

Olimpiadat kombëtare të matematikës (2)

Agim Karçanaj Fatmir Hoxha UP0067

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Olimpiadat kombëtare të matematikës 1 përfshin ushtrime dhe problema (të zgjidhura), për vitin e parë dhe të dytë të shkollës së mesme, të cilat janë dhënë në olimpiadat e matematikës për shkollat e mesme

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët152
ISBN978 99943 796 6 6

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët152
ISBN978 99943 796 6 6
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16