Cmim i reduktuar! Shenjtori, serfisti dhe sipermarresja Shiko më të madhe

Shenjtori, serfisti dhe sipermarresja

Robin Sharma A-007417

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A KEMI JETUAR NË MËNYRË TË URTER? Xhek Valentini është një ri vazhdimisht i dëshpëruar, i thyer shpirtërisht dhe i paqartë për jetën e tij. Ndihet i paplotësuar në punë dhe sapo është ndarë nga e dashura, Aventura e tij fillon menjëhere pas një aksidenti automobilistik, ku rrezikon...

Më shumë detaje

459 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356499

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

A KEMI JETUAR NË MËNYRË TË URTER? 

Xhek Valentini është një ri vazhdimisht i dëshpëruar, i thyer shpirtërisht dhe i paqartë për jetën e tij. Ndihet i paplotësuar në punë dhe sapo është ndarë nga e dashura, Aventura e tij fillon menjëhere pas një aksidenti automobilistik, ku rrezikon seriozisht jetën.

Në dhomën e spitalit takon një njeri, që i përcjell një urtësi të thellë dhe nga i cili merr disa këshilla, që iu përgjigjen tri pyetjeve të rëndësishme në jetë: A kemi jetuar në mënyrë të urtë?

A kemi shërbyer shkelqyeshëm? dhe A kemi dashuruar mirë?

Sapo rimerr veten nga aksidenti, Xheku nis një aventure fantastike nëpër botë, ku do të takohet me tre mësues: një shenjtor, një sërfist dhe një sipërmarrëse...

Në këtë guidë revolucionare, por të butë, për të jetuar jetën tuaj në nivelet me autentike, do të mësoni: si të zgjoni dhuntitë tuaja të vërteta dhe të shkëlqeni fuqishëm në botë; si t'i transformoni frikërat tuaja në liri dhe plagët në urtësi; si ta kontrolloni mendjen, të jepni zemrën dhe të ushqeni shpirtin tuaj; metoda të thjeshta për të krijuar marrëdhënie të bukura, të mbushura me dashuri të vërtetë;. mënyra për të futur sërish në jetën tuaj plot aventura, mistere dhe argëtime; mënyra dhe metoda për t'u bërë një yll në karrierën tuaj dhe si të tërhiqni mirëqenien drejt jush.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe228
ISBN9789928356499
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë