I ri Dikur apo tani ? Shiko më të madhe

Dikur apo tani ?

Aulona Ilasllari BUV0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Booktoku ka emrat e tij edhe ne Shqiperi tashme. Njera prej tyre qe ka spikatur gjate muajve te fundit eshte Aulona Ilasllari. Pas romanit bestseller Nje fund pa fillim, sjell romanin e dyte te kesaj romance prekese, qe hidhet ne qarkullim ne prag te Shen Valentinit: Kur dashuria ndërthuret me dhimbjen, a thua është më po e njëjta dashuri? A do të venitet, apo ndoshta sa më shumë të vuash, dashuria vjen dhe bëhet më e fortë?

Më shumë detaje

1066 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355584

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rubi dhe Xhonatani, do të marrin një vendim për t'u ndarë nga njëri-tjetri, ndonëse dashuria e tyre ishte vetë zjarri. Zënkat sa vinin e shtoheshin, duke tronditur çdo ditë e më shumë "kalanë" e tyre të dashurisë. Mes lotësh do të lënë njëri-tjetrin, me mendimin se çdo gjë tashmë mori fund.

Një natë vjeshte, një takim i rastësishëm mes tyre, do të ndryshojë rrjedhën e të gjithë historisë. Një takim, në të cilin do të ndihet se dashuria e tyre është akoma e zjarrtë. Thua e tashmja za do të ndikoj në të ardhmen e tyre? A do ta gjejnë ata fuqinë për të vazhduar, aty ku u dorëzuan 2 vite më parë?...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe160
ISBN9789928355584
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion