I ri Letërsi - Ab initio Shiko më të madhe

Letërsi - Ab initio

Edlira (Tonuzi) Macaj BAO0564

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri është konceptuar me dy pjesë kryesore në funksion të njëra-tjetrës. Pjesët teorike shtjellojnë koncepte sipas fushës së interesit, ndërsa në plotësim të tyre vijnë pjesët antologjike, si përzgjedhje të lira, përkthyer nga gjuha angleze apo italiane, sipas rastit. Në funksion të organizmit dhe kuptimit të librit, si edhe në respektim të teksteve të përkthyera, po bëjmë disa saktësime mbi formatin e citimeve.

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët348
ISBN978-9928-282-64-4

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët348
ISBN978-9928-282-64-4
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë