I ri Cmim i reduktuar! Nikolasi i vogël dhe shokët e tij Shiko më të madhe

Nikolasi i vogel dhe shoket e tij

René Goscinny, Jean- Jacques Sempé MEP0023

Libër i ri

480 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928083630

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Njërit prej shokëve prindërit i plotësojnë çdo dëshirë. Një shok tjetër është i përkëdheluri i mësueses, një tjetër më i forti i klasës, njëri e ka babin polic një tjetër është i fundit i klasës në mësime, ndërsa një tjetri i pëlqejnë lojërat magjike. Një shok tjetër ka qejf historitë me aviatorë. Po është edhe një djalë bullafiq. Të gjithë këta së bashku formojnë një grup shokësh të paparë me aventurat e të cilëve do të shkriheni së qeshuri: Xhefri, Anjani, Edi, Ryfysi, Kloteri, Maksi, Xhoi, Alcesti, dhe sidomos Nikolasi i vogël! Pa harruar edhe vogëlushen Maria, e cila është shumë e zonja për të organizuar konkurse se kush bën më shumë kollotumba apo kush i ha më shpejt ëmbëlsirat.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe198
ISBN9789928083630
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana Koxha