Koni luan futboll

BAO0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354640

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa qejf është të luash futboll me shokët dhe kur bën gol! Sa mirë kalohet kur golin e sheh mami, babi dhe të gjithë tifozët brohorasin. Koni ndihet krenare dhe luan mjaft me pasion. A do e përballojë dot Koni lojën edhe kur sëmuret dhe nuik është në gjendje për të bërë gola?

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354640
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç