Cmim i reduktuar! Selvite e Tivarit Shiko më të madhe

Selvite e Tivarit

Mehmet Kraja A-005350

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i shkruar si një rrëfenjë e çuditshme nis me zbritjen e Zuke Kalimanit në Tivar dhe me çeljen e shtëpisë së parë publike në qytet nga ana e saj. Ngritja e një shtëpie publike trazon qytetin e çuditshëm duke i shtuar më tepër çudi dhe çmenduri qytetit.Në vepër turfullojnë disa personazhe, jeta e të cilëve përshkohet nga mendimet e tyre të çuditshme, shprehjet e dëshirave të tyre të shumëlarmishme dhe vdekjet e tyre edhe më të pabesueshme.

38 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789994342464

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe213
ISBN9789994342464
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë