Guerilas made in Albania Shiko më të madhe

Guerilas made in Albania

Ylli Molla BAT0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e Arafatit, Kabiles, Lules, Amazonas, dhe luftetareve nga 11 shtete qe u pergatiten politikisht dhe ushtarakisht nga pedagoget shqiptare.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219008

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ylli Molla ka lindur në Skrapar në vitin 1964. Gazetar profesionist që nga viti 1992. Karrierën e ka nisur në gazetën "Luftëtari" ("Ushtria"), gazetar dhe redaktor përgjegjës. Më pas, në gazetën "Shekulli", redaktor i kronikës dhe i redaksisë së investigimit. Kryeredaktor i revsitës "Spektër" në 2001, drejtor i Agjensisë së Lajmeve ALNA në 2002. Deri në fund të vitit 2005, kryeredaktor dhe drejtor i gazetës "Dita". Aktualisht, kryeredaktor I Botimeve "BOTART"?

Të dhëna

Faqe264
ISBN9789928219008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë