Cmim i reduktuar! Ra ky mort e u pamë Shiko më të madhe

Ra ky mort e u pamë

Ismail Kadare BO0080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ra ky mort e u pamë është një libër nga Ismail Kadare i shkruar në formën e ditarit, dhe që doli në vitin 2000. Libri i është kushtuar Kosovës dhe luftës atje gjatë viteve të 90-ta. Libri është botuar nga Onufri në Tiranë në vitin 1999 dhe përmban 249 faqe. Libri është shkruajtur në gjuhën shqipe.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët249

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët249
Titulli origjinalOnufri
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri