Tirana – beme apo gjeme Shiko më të madhe

Tirana – beme apo gjeme

Sazan Guri SAZ0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër, realisht problemet e mjedisit në Tiranë bazohen kryesisht në studimet që vet autorët kanë trajtuar. Ky libër shërben për të sensibilizuar qytetarët, por gjithashtu dhe vendimmarrësit. 

Më shumë detaje

11110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Barleti

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Koha është për të bërë një zhvillim ndryshe, më të fokusuar, më të koordinuar dhe më të përgjegjshëm dhe objektivat e Zhvillimit të Mijëvjeçarit e sigurojnë mundësinë për të bërë pikërisht këtë.

Shpresojmë se ky botim do të jetë një burim i çmuar për të gjithë palët e interesuara dhe ka për qëllim të jetë shembull i zhvillimit të qëndrueshëm në kontekstin e Bashkimit Evropian.

Të dhëna

Faqe215
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë