I ri Dhe pastaj ... Shiko më të madhe

Dhe pastaj ...

Guillaume Musso BOT0751

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Guillaume Musso na merr për dore për të na udhëhequr nëpër këtë histori mbi zbulimin e ndjenjave dhe të njerëzve të rëndësishëm, pa të cilët nuk mund të jetojmë.

Më shumë detaje

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005946

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur ishte vetëm tetë vjeç, Natani u hodh në liqen që të shpëtonte një vajzë të vogël, por nuk doli dot nga uji. Zemra i ndaloi, mjekët nuk mbajtën shpresa, por heroi i ri u kthye në jetë, përkundër çdo parashikimi. Njëzet vjet më vonë, Natani është bërë avokat i shkëlqyer në Nju Jork, me një karrierë për t'ia pasur zili, për të cilën kishte paguar një çmim të shtrenjtë: mes tij dhe gruas, Mellërisë, largësia sa vinte e rritej në heshtje, deri sa ajo u kthye në San Diego, te prindërit, duke marrë me vete edhe vajzën e tyre të adhurueshme, Boni.
I plagosur në shpirt nga divorci dhe i mbetur vetëm, Natani gjen strehë vetëm te puna. Deri kur, në jetën e tij shfaqet Garet Gudrishi, që ka një talent të veçantë: i dallon njerëzit që janë duke vdekur. Për Natanin, ka ardhur koha të kuptojë pse u rikthye në jetë. Guillaume Musso na merr për dore për të na udhëhequr nëpër këtë histori mbi zbulimin e ndjenjave dhe të njerëzve të rëndësishëm, pa të cilët nuk mund të jetojmë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe344
ISBN9789928005946
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNonda Varfi
RomanMister&Thriller