I ri Te mjafueshmeve me gjera te vogla Shiko më të madhe

Te mjafueshmeve me gjera te vogla

Meti Disha A-007442

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Prandaj kam dashur që poezia ime mu në zemër të atdheut të jetë si një plagë e vjetër që hera - herës lëngon, që tërheq medoemos kujtime, që ta pret gazin mu mes buzëqeshjes, që të shtyn të vetmohesh, të mendosh për jetën, t'i lutesh Zotit, në këtë vend, ku u bie mendja për poetët veç kur ata vdesin dhe kujtohen për ta vënë në përvjetorët e lindjes dhe vdekjes së tyre.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356512

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe82
ISBN9789928356512
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë