Cmim i reduktuar! Anzat e Parnasit Shiko më të madhe

Anzat e Parnasit

Gjergj Fishta FRA0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka një vepër të dytë si Anzat e Parnasit që e sjell mentalitetin, psikologjinë, mjedisin dhe rrethanat e kohës në të cilat u shkruan këto satira. Përmes kësaj vepre kuptojnë më së miri shqiptarin e djeshëm dhe të sotëm, prandaj Anzat duhet të jenë në çdo bibliotekë shqiptari të mirë....

895 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697228

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe206
ISBN9789995697228
V. Bot2012
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveNëntë