I ri Sfilate mode per koleten - Tea Stilton Shiko më të madhe

Sfilate mode per koleten - Tea Stilton

Tea Stilton PE0581

Libër i ri

11105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371652

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

STUDIOJMË NË KOLEGJIN E MIUSHFORDIT DHE NA PËLQEJNË AVENTURAT E MISTERET! JEMI SHOQE SHUMË TË VEÇANTA, MADJE MË SHUMË SE SHOQE... MOTRA!

SFILATË MODE PËR KOLETËN

Çdo të hënë mbrëma shohim të gjitha tok programin Fashion Project, një sfidë mes stilistësh! Çfarë surprize të zbulosh që seria e ardhshme do të regjistrohet në Kolegjin e Miushfordit dhe që ne do të jemi... protagoniste!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe118
ISBN9789928371652
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani