Luaj me shkronjat

BAO0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kuti kartoni me fisha (me shkronja e figura) dhe me CD.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

731 Lekë

-15%

860 Lekë

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kutia "Luaj me shkronjat" përmban fisha kartoni me 36 shkronjat e gjuhës shqipe. Secila shkronjë shoqërohet me nga një figurë.

P.sh: shkronja A = ANA (personazhi i kutisë)

shkronja B = BALONA ….. etj.

Pas njohjes së shkronjës dhe figurës, fëmijët do të kalojnë në një etapë tjetër: atë të fjalëformimit. Kjo lojë mund të luhet dhe në kompjuter me anën e CD-s që shoqëron kutinë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalAlbas
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri