Cmim i reduktuar! Njeriu që qesh, vëllimi i parë Shiko më të madhe

Njeriu qe qesh, vellimi i pare

Viktor Hygo BOT0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

72 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN 9789928001474

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

ISBN 9789928001474
Titulli origjinalBota Shqiptare
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko