Cmim i reduktuar! Një mijë diej vezullues Shiko më të madhe

Nje mije diej vezullues

Khaled Hosseini BOM0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër kulminacion letrar i Khaled Hosseini-t, i cili e tejkalon "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar nga ky roman...

Më shumë detaje

24 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341276

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Komente mbi librin

"Spektakolar... Rrëfimi i Hosseinit e bën zemrën tonë të hovë dhe na krijon emocione të fuqishme."

USA Today

"Shumë nga ne mësuan dhe shijuan mjaft nga "Gjuetari i balonave". Ka edhe më shumë për të mësuar e shijuar nga "Një mijë diej vezullues". I fuqishëm, i shkëlqyer, tronditës."

The Washington Post Book World

                                                  

Të dhëna

Faqe420
ISBN9789994341276
Titulli origjinalOMSCA-1
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveBotim i shtatë
PërkthyesiLedia Agolli