I ri Burgu i shendetit Shiko më të madhe

Burgu i shendetit

Altin Joka MEP0299

Libër i ri

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086501

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Çdo njeri mund të qëndrojë midis dy rrugëve në cilësinë e shëndetit të tij.

Ose të zgjedhë rrugën që të ofron më shumë jetë, shëndet dhe lumturi edhe pse është rrugë e vështirë.

Ose mund të zgjedhë rrugën e shijeve të fshehura, bukuri shtirëse, plot me “mina” nën tokën ku ecni, që në çdo moment të jetës, mund të shpërthejnë në trupin tuaj duke ju sëmurur apo vrarë përfundimisht.

Çdokush mund të zgjedhë “Lirinë e Sëmundjes” ose “Burgun e Shëndetit”.

Të gjithë do vdesim një ditë, por të paktën mos vdesim për fajin tonë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928086501
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë