I ri Qeni im Shiko më të madhe

Qeni im

Doris Bytyçi - Cerga BG0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i kushtohet kafshës që kujtojmë se njohim më mirë se gjithë të tjerat, por për të cilën ka ende shumë për të mësuar - QENIT. Është një manual praktik mbi mirëqënien e tij; ai na ndihmon ta kuptojmë më mirë atë, si dhe ofron këshilla praktike se si të kujdesemi për të e të ndërtojmë me kafshën tonë të dashur marrëdhënie sa më të mira

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Barleti
Fletët82
ISBN9789928437075

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri ofron informacion rreth historisë së qenit, nga origjina e deri në ditët tona; kuriozitete mbi raportin e njeriut me qenin, si dhe histori qensh të famshëm ndër shekuj.

Nga të gjitha raportet e komplikuara që lidhin njeriun me botën e kafshëve, ai me qenin është raporti më i fuqishëm e më intensiv; një raport që është në gjendje të dhurojë lumturi, përkrahje, mirëkuptim, deri dhe të ndihmojë në mjekimin e disa sëmundjeve.

Miqësia me qenin kërkon angazhim, por është edhe burim kënaqësie të vazhdueshme: qeni na pasuron me emocione, na bën shoqëri, na bën të qeshim e të gëzojmë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët82
ISBN9789928437075
RedaktoriDelina Fico
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë