Maksi dhe fantazma Shiko më të madhe

Maksi dhe fantazma

Christian Tielmann BAO0166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një ditë, e treta "A" udhëtoi për në parkun e lojërave.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët80
ISBN9789928024718

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maksi dhe shokët e tij nuk ngopeshin dot me trenat e shpejtësisë së lartë që kalojnë nëpër ujë, me rrotën gjigante që rrotullohet dhe me karuselët drithërues. Befas, Niki humbi pa gjurmë në trenin e fantazmave.

Çfarë ndodhi? Këto janë situatat tipike për Maksin. Ai dhe Paulina vihen në kërkim të tij dhe u tregojnë fantazmave se çfarë është më drithëruese se ato vetë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët80
ISBN9789928024718
Titulli origjinalAlbas
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani