Dinozauret Shiko më të madhe

Dinozauret

A-006486

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mëso duke njgyrosur. Jepini fëmijëve tuaj të mësojnë të njgyrosin me këtë libër, duke nxitur dhe fantazinë e tyre.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928275554

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe16
ISBN9789928275554
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë