Cmim i reduktuar! Mjaft menduat, filloni të jetoni Shiko më të madhe

Mjaft menduat, filloni të jetoni

R. Carlson BOG0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni ti largoni lehtësisht mendimet negative që iu vijnë rëndon në kokë gjatë përditshmërisë, dhe të nisni rrugëtimin e harmonisë, nuk ka këshilltar më të mirë sesa Richard Carlson. Ai është një nga këshilluesit dhe motivuesit më të besuar të miliona amerikanëve dhe të lexuesve të tjerë në mbarë botën....

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët224
ISBN9789928061409

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët224
ISBN9789928061409
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë