Cmim i reduktuar! Vetë i kërkove këto pushime, Stilton? – Stilton 17 Shiko më të madhe

Vete i kerkove keto pushime, Stilton? – Stilton 17

Jeronim Stilton PE0199

Libër i ri

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët128
ISBN9789928175465

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

“Po kush dreqin ma mbushi mendjen që të nisesha për në Puerto Gërmadhë? Pushime të tmerrshme: ngado më ndiqnin peshkaqenët e furrtaret, përvëlova turiçkat në diell, m’u desh të hidhesha me parashutë dhe të bëja alpinizëm ekstrem…

Për gjithë kaçkavallin e botës, mezi pres të kthehem në shtëpi që të çlodhem!”

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët128
ISBN9789928175465
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat19 x 14
PërkthyesiAgim Doksani