Cmim i reduktuar! Kronikat e Narnias - Karrigia e argjendte vellimi IV Shiko më të madhe

Kronikat e Narnias - Karrigia e argjendte vellimi IV

C. S. Lewis BD0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Karrigia e argjendtë" është historia e shpëtimit të një princi të mbajtur peng, ku shpëtimtarët përballen me më të bukurën dhe më vdekjeprurësen e të këqijave që mund të kishin imagjinuar ndonjëherë.

893 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller