I ri Cmim i reduktuar! Gjithçka që duhet të dinë prindërit Shiko më të madhe

Gjithçka që duhet të dinë prindërit

Margot Sunderland JB0214

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Plot pasion, por objektiv – libri i parë praktik që ju mëson për prindërimin, duke sjellë fakte, e jo duke hamendësuar, se si t’i rritni sa më mirë fëmijët tuaj.

Më shumë detaje

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët286
ISBN9789928240071

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

ZBULO FORCËN E DASHURISË mes teje dhe fëmijës; mëso se prekja, e qeshura dhe loja nxitin hormonet që zhvillojnë aftësinë për të dashuruar jetën.

ZBULO TË VËRTETËN për strategjitë e përkujdesit ndaj fëmijëve, duke hulumtuar mënyrat se si e brumos përvoja trurin e foshnjës.

MËSO T’U PËRGJIGJESH shpërthimeve të çastit e të lotëve, që ta ndihmosh fëmijën dhe veten për të bërë gjumë të ëmbël gjatës natës.

Shkruar nga psikoterapistja për fëmijë, autore librash për shëndetin mendor dhe e nderuar me çmime të ndryshme, Margot Sunderland.

Shpjegon gjithçka në mënyrë shkencore pa u shkëputur nga realiteti i rritjes së një fëmije.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët286
ISBN9789928240071
RedaktoriMklena Çabej
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVirgjil Muçi