Biografia e pejgamberit Shiko më të madhe

Biografia e pejgamberit

Ibni Hisham LOG0139

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbajtje sa e veçantë aq edhe e rëndësishme për të mësuar diç më tepër për jetën e Pejgamberit a.s. Padyshim se bëhet fjalë për një libër, i cili ju ka munguar dhe nga i cili do të mësoni të vërtetën e jetës dhe misionit të Pejgamberit a.s.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586620

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe350
ISBN9789989586620
V. Bot2017
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiMiftar Ajdini
VendndodhjaShkup