Shiko më të madhe

Buleza urtesie

Yunus Vehbi Yavuz LOG0092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shënime të këndshme dhe domethënëse, mbase Filozofi & Psikologjike, nga situata të ndryshme që i mundësojnë lexuesit të farefisnohet me të vërtetën.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585050

0 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789989585050
V. Bot2013
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSumejja Pajaziti
VendndodhjaShkup
Nga turqishtjaSumejja Pajaziti