I ri Ditaret e Peshkopes 13 Rrefenja nga nje ditelindje jo dhe aq e bukur Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 13 Rrefenja nga nje ditelindje jo dhe aq e bukur

Rachel Renée Russell A-005048

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

UOU! Festa e ditëlindjes së Nikit do të jetë më shumë sesa mbresëlënëse! Shoqet e saj të ngushta po planifikojnë një festë FANTASTIKE në pishinë, me torte, Dj dhe ftesat më perfekte. Organizimi I një feste të madhe për njëqind vetë është e lehtë, apo jo? Hëmm, gabim! Kur mamaja e saj thotë që kjo festë është me një kosto të pa përballueshme, duket sikur kjo festë ëndrrash do të kthehet në katastrofë. Shoqet e saj hartojne një plan për ta shpëtuar festën, a do ja dalin vallë?

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286673

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe304
ISBN9789928286673
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Bleta