I ri Kosova film Shiko më të madhe

KOSOVAFILM

Valmir Tertini A-002789

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri KOSOVAFILM vjen si një holumtim për historikun, ku përfshihen përmbledhje esesh si dhe intervistat të shkruara nga autori Valmir Tertini

22 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951446068

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe90
ISBN9789951446068
RedaktoriGani Mehmetaj
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë