Te jetosh ne paqe Shiko më të madhe

Te jetosh ne paqe

Naim Berisha A-002794

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman historik mbi Berishët e Muhurrit. A e ndihmuan Skëndërbeun apo e tradhtuan? Roli i Dhimitër dhe Nikollë Berishës nga Dibra, gjeneralë të Skënderbeut.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928172860

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe204
ISBN9789928172860
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë