Cmban gjalle njeriu Shiko më të madhe

Cmban gjalle njeriu

Lev Tolstoi A-005282

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tolstoj është padyshim një ndër shkrimtarët më të mëdhenj dhe më të lexuar të letërsisë botërore. Nëse dëshironi të dini përgjigjen e pyetjeve si “Ç’e mban gjallë njeriun?”, “Ç’është ajo që sundon zemrën e njeriut?”, ju këshillojmë të lexoni këtë libër i cili përbëhet prej tri novelash vërtet të mrekullueshme.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608286

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe98
ISBN9789995608286
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhafer Rakipllari