Mbi Skulpturen (De Statua) Shiko më të madhe

Mbi Skulpturen (De Statua)

Leon Battista Alberti SP009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim redaktuar dhe renditur (në italisht) nga Marco Collareta, është mbështetur në versionin original në gjuhën latine dhe na lejon të kuptojmë plotësisht rëndësinë e një teksti thelbësor mbi teorinë e origjinës së figurave (imazheve).

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789995673253

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe80
ISBN9789995673253
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiManjola Cura