Një histori letërsie e ndaluar Shiko më të madhe

Nje histori letersie e ndaluar

Besa Hoxha-Beqiri NA0072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si u përjashtuan Fishta, Konica dhe Skroi nga “Historia e letërsisë shqipe”. Studim historiko-letrar dhe krahasues

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët295

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët295
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë