I ri Si zgjidhet Kriza Shiko më të madhe

Si zgjidhet Kriza

Koço Kokëdhima A-002700

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kryetari i Partise Zgjidhja dhe botuesi i Gazetes Shekulli, Koco Kokedhima, shtron disa teza per zgjidhjen e krizes politike shqiptare te gjysmes se pare te vitit 2019. Ne kete botim ai shtron propozime dhe ofron zgjidhje per partite politike

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët116
ISBN9789995623463

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në Kongresin e I-rë të partisë ‘Zgjidhja’ shtjellova vizionin tonë për shqetësimet dhe problemet e rënda që po kalojmë. Në këtë libër do të gjeni përgjigje për pyetje të mprehta:

Si zgjidhet në mënyrë përfundimtare kriza politike?

Si mund të bëjmë një ekonomi konkuruese në rajon?

Si mund të prodhojmë pasuri për të gjithë?

Si mund të ndalojmë braktisjen e vendit nga rinia dhe forcat aktive?

Si mund t’i shembim muret që kanë ngritur partitë e vjetra, duke i ndarë shqiptarët sipas përkatësive politike?

Si mund të sjellim në krye të punëve të shtetit njerëzit më të mirë dhe jo më të këqijtë si deri tani?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët116
ISBN9789995623463
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë