Cmim i reduktuar! Druri pa emer Shiko më të madhe

Druri pa emer

Drago Jancar TO0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Druri pa emër është romani i një njeriu të pushtuar nga e kaluara, nëpër të cilin rrjedh si një lumë i padukshëm dhe i pazhurmë e tërë historia.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët448
ISBN9789994319794

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët448
ISBN9789994319794
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiNikollë Berisha