I ri Cmim i reduktuar! Me shkruaj nje leter me dore Shiko më të madhe

Me shkruaj nje leter me dore

Vladimir Myrtezai A-007638

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Piktori dhe studiuesi Vladimir Myrtezai surprizon ndjekesit e tij me nje vellim me poezi, - i cili eshte njeheresh edhe nje reflektim i fuqishem mbi ndjesite, realitetin dhe fenomentet qe na rrethojne. Ne vargun e tij spikat aftesia per te ndertuar imazhe permes metafores.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306602

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Im gjysh,

një shtëllungë e vakur

në sepien e kujtimeve.

Shkul pikën e nisjes lineare,

që nuk zhbëhet nga pavetëdija

në trup të përsëritjes.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe168
ISBN9789994306602
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë