I ri Perralla e macokut dhe e miut qe u be shok i tij Shiko më të madhe

Perralla e macokut dhe e miut qe u be shok i tij

Luis Sepúlveda A-005634

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër histori e madhe miqësie midis të ndryshmish, që do të argëtojë dhe prekë breza të ndryshëm lexuesish, sepse pikërisht kjo është magjia e Luis Sepulvedës.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306176

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në Mynih, Maksi është rritur bashkë me maçokun e tij Miks, me të cilin ka një lidhje shumë të thellë. Pasi arrin moshën e pjekurisë dhe pavarësinë nga prindërit, Maksi shkon të jetojë vetëm duke marrë me vete edhe maçokun e dashur. Fatkeqësisht puna e tij e detyron shpesh të jetë jashtë shtëpisë dhe Miksi, i cili po plaket dhe po e humbet shikimin është i detyruar të kalojë orë të gjata në vetmi. Por një ditë dëgjon një zhurmë që vjen nga qilari dhe e kupton që duhet të jetë një mi…

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe74
ISBN9789994306176
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIdlir HOXHA