I ri Cmim i reduktuar! Ruroja e vogel me zemer te madhe Shiko më të madhe

Ruruja e vogel me zemer te madhe

Adelina Mamaqi A-007483

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përralla dhe tregime të mrekullueshme, argëtuese dhe plot humor... Ruruja, Djelpa, Pushi lepurushi, kanguri Kungu, krokodilja, harabelët Heli dhe Habi janë disa nga personazhet fantastike, që ju vogëlushë do të takoni nëpër faqet e këtij libri.

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928356574

495 Lekë

-10%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928356574
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë