Fjalor xhepi anglisht-shqip : me rreth 7000 fjale, perfshire fraza dhe idioma Shiko më të madhe

Fjalor xhepi anglisht-shqip : me rreth 7000 fjale, perfshire fraza dhe idioma

Gëzim Hadaj & Mariana Ymeri BDI0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Me këtë fjalor xhepi nuk do të keni asnjëherë vështirësi në komunikim apo daljen nga situatat kur iu duhet një fjalë, shprehi apo gjetja e idiomave të përdorura më së shpeshti në gjuhën e përditshme

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët195
ISBN9992759666

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fjalori përmban rreth 7 000 fjalë dhe shprehje; shembuj dhe fjali; përkthime dhe shënime përdorimi; transkriptim fonetik ndërkombëtar; theks të fjalëve të anglishtes; listën shteruese të foljeve të parregullta të anglishtes; tabelën e konvertimit të temperaturës; tabelën e kthimit të njësive të masës dhe të peshës; tabelën e elementeve kimike. Ky botim xhepi, praktik dhe modern, lehtëson përvetësimin e shpejtë të anglishtes.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët195
ISBN9992759666
RedaktoriMimoza Gjika
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë