Cmim i reduktuar! Gjithmonë ti, Rilei Shiko më të madhe

Gjithmone ti, Rilei

Kirsty Moseley BOT0018

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër plot kthesa të papritura! Dhe tepër dramatike. Mezi pret të kthesh fagen. Histori e jashtëzakonshme. Është një udhëtim i tmerrshëm, me të gjitha goditjet dhe të papriturat që nuk arrin t'i dallosh.

Më shumë detaje

22 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001738

770 Lekë

-23%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Taneri ka një mik të veçantë, më të mirin që mund të dëshirojë çdo vajzë. Klei Prestoni është mbështetje e madhe për të: besnik, i ndershëm, i besueshëm, i sjellshëm e i kujdesshëm. Është dhe djali më i pëlqyer i shkollës, por ata të dy gjithmonë kanë pasur marrëdhënie të drejtpërdrejta e të afrueshme, miqësi të pastër, pa ndërlikime dashurore. Rilei u largua për një muaj me pushime dhe gjërat mes tyre duket se ndryshuan dhe gjendja bëhet përherë e më e çuditshme. Rilei nisi ta shohë ndryshe, jo thjesht si shoqe. Dhe si të mos mjaftonte kjo, për ta ndërlikuar edhe më tepër marrëdhënien mes tyre, hyn në mes edhe armiku numër një i Kleit: një rival që kohët e fundit qe interesuar shumë për Rilein...

Të dhëna

Faqe476
ISBN9789928001738
Titulli origjinalBota Shqiptare
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Dono