I ri Aventurat e djaloshit Lupen – Ne ndjekje te doktor Mustaqes Shiko më të madhe

Aventurat e djaloshit Lupen – Ne ndjekje te doktor Mustaqes

Marta Palazzesi A-007381

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per here te pare vjen ne shqip nje liber per personazhin e shquar te filmave vizatimor, hajdutin Lupen; perkthyer nga Adrian Beshaj dhe botuar nga Muza. Ky eshte libri i dyte i serise se Lupenit

Më shumë detaje

995 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361035

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Edhe hajduti më famëkeq në botë, Arsen Lupen, i cili frymëzoi serialin hit në Netflix, “Lupen”, ishte dikur fëmijë.

Dhe ai pati aventura të mëdha.

Mes kthesave të rrezikshme, arratisjeve të guximshme, maskimeve dhe mashtrimeve, Marta Palazzesi - fituese e Premio Strega 2020 Ragazze e Ragazzi - e kthen lexuesin në të kaluarën aventureske të Arsen Lupenit, për të zbuluar se si ai u bë hajduti zotëri më i njohur dhe më i dashur në botë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe188
ISBN9789928361035
RedaktoriKlodiana Metani
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj