I love Tom Hanks Shiko më të madhe

I love Tom Hanks

Elvira Dones PE0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim me një përmbledhje tregimesh të përkufizuara nga vetë autorja si përralla moderne.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 41 0

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Elvira Dones, autorja e mirënjohur e romanit Yjet nuk vishen kështu risjell në një botim të ri një përmbledhje tregimesh të përkufizuara nga vetë ajo si përralla moderne. Këto tregime na zbulojnë dhimbjet e një të kaluare të errët, të cilën shqiptarët e përballojnë me ironinë dhe durimin e një të dënuari të pashpresë.

Të dhëna

ISBN978 9928 175 41 0
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç