Alkimia Moderne Shiko më të madhe

Alkimia Moderne

Mark Morrison A-007830

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber ofron hulumtimin e pare te qendrueshem te marredhenieve midis nje ringjalljeje te lulezuar alkimike okulte dhe asaj qe nga vitet 1920 ishte njohur gjeresisht si alkimia moderne e shkences atomike. Kjo tregon ne kronike kerkimet cuditerisht te nderlidhura te okultisteve dhe shkencetareve atomike rreth shfaqjes se radiokimise dhe fizikes berthamore si fusha te reja shkencore.

 

 

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9789928091062

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928091062
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë